از 0 ریال
رزرو آنلاین

رمین

Created with Sketch. روستای رمین
دارای امتیاز نیست

مدت زمان

نوع تور

تور روزانه

اندازه گروه

24 نفر

زبان

___

بررسی اجمالی

روستای رمین روستایی با جمعیت بیش از 3500 نفر و مساحت 387 هکتاری برابر با طرح هادی تصویبی یکی از فوق العاده ترین روستاهای واقع در چابهار است روستایی که پر از جاذبه های طبیعی بی نظیر می باشد.
روستای رمین ، طبیعت همیشه بهار در چابهار
یکی از زیباترین شهرهای بندری ایران که طبیعتی شگفت انگیز و منحصر به فرد دارد شهر چابهار می باشد که دارای روستاهایی همچون روستای رمین است که همین روستاها معرف طبیعت بکر این شهر گردیده است.
رمین یک روستای بزرگی در دهستان کمبل سلیمان بخش مرکزی چابهار واقع است این روستا از نزدیک ترین روستا های صیادی چابهار و در 7 کیلومتری بندر آن قرار دارد و از طرف شرق از طریق جاده ساحلی بنادر صیادی بریس ، خلیج گواتر و پسابندر را به شهر منتهی می گرداند.
موقعیت روستای رمین:
این روستای دیدنی از طرف شمال به کوه های روستای تیس کوپال ، و از طرف جنوب به دریای عمان و از سمت غرب به چابهار محدود می شود. از جاذبه های طبیعی این روستا می توان به خور قدیم ، نوار ساحلی کلات رود که از یک سمت به دریا و از سمت دیگر با صخره ها و ماسه های طلایی به تالاب لیپار منتهی می شود اشاره کرد.

صنایع دستی:
هنرهای صنایع دستی از قبیل گل سازی ، سوزن دوزی ، مکرمه بافی و تور بافی یکی از مهم ترین مشغله های زنان این روستا می باشد که نقش ویژه و مهمی در اقتصاد خانواده ها و رونق صنایع دستی دارد و اهمیت دادن به این امر و حمایت کردن آن فرصت شغلی بسیار بالایی در توانمند سازی زنان و شکوفایی شان ایجاد می کند.
روستای دوستدار کتاب:
به جرات می توان گفت این روستا از آن دسته روستاهایی می باشد که علاقه مند به کتاب در آن از بالاترین تعداد برخوردار است و از روستاهای کتاب دوست کشور محسوب می شود و جزو 10 روستای نمونه کشوری است که مردمانش علاقه مند به کتاب و کتابخوانی هستند.

نقاط مهم

  • اسکله رمین
  • سایت موج سواری
  • کتابخانه رمین

شامل / مستثنی است

  • راهنمای تخصصی دو زبانه
  • حمل و نقل خصوصی
  • هزینه های ورودی
  • بیمه
  • خدمات اضافی

موقعیت تور

Created with Sketch. روستای رمین

بررسی ها

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس 0 بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از 0 در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0 ریال

استعلام

سازماندهی شده توسط

موسوم

عضویت از 2021

ممکن است دوست داشته باشید